REVIEWS

Liz Scarboro

A Twilight Taste of Georgia

We absolutely loved this trip and highly recommend it. First of all the trip up Radar mountain for the incredible views and a very welcome drink then a fabulous dinner in a proper hidden gem of a restaurant. A very chilled out, relaxed and special evening – thank you from the four of us x

Steve Brewer

Dalyan Sea Fishing

I’ve been on many fishing trips over the years and this is definitely up there with the best of them. The fact that equipment is provided was a real benefit as its not really something we could have bought with us on the plane! We opted to do the sunrise trip and all eight of us agreed that was the right decision afterwards- the views as the sun came up were beautiful and the delicious breakfast we had really set us up for the morning. Five of us did fishing and the other three spent their time relaxing and reading so everyone was happy, the guides really knew what they were talking about and gave very clear and detailed advice and information about the local areas and how best to entice the fish to bite which was greatly appreciated. All in all for those who enjoy fishing and even those who don’t, a great trip all round.

Margaret Hammond

Mediterranean Highlights

Absolutely wonderful trip, I took my mother along with me as she has always wanted to visit kas and we had a fabulous day, everything was just perfect. Very relaxed atmosphere and the agenda allowed plenty of opportunity to sit and enjoy your surroundings if you want to, or to fill your time completely with a wide range of things to see and do if you want to stay more active- something for everyone and we thoroughly enjoyed ourselves so thanks to the team for a great trip, hope to see you all soon.

Kasım Pala

Beyond The 12 Islands

Bir tatil ancak bu kadar güzel yaşanabilirdi. O güzelim doğayı, diğer turların uğramadığı yerlerde yaşatan Volkan Bey ve ekibine çok teşekkürler. Kocaman teknede, çok az insanla, koyların keyfini sürmenin verdiği özel hissi ancak bu tura katılarak anlayabilirsiniz. En güzel Restaurantlara taş çıkartacak zenginlikte menün keyfini de sonuna kadar yaşattık. Teşekkürler Volkan Bey.

İnci

Discover Dalyan

Yıllardır Dalyan’a gelip, bu kadar bilmediğimiz saklı yerlerin olması bizi çok şaşırttı. Harika bir ekip, enfes yemekler, güler yüz, kendimizi çok özel hissetmemizi sağladı. İşinin çok seven, aldığı paranın hakkını sonuna kadar veren bir insanın turuna katılmak harikaydı. Artık her Dalyan’a geldiğimizde, ilk uğryacağımız adres tabii ki Volkan’s Adventures. Çok ama çok teşekkürler.
İnci Kalkavan

Kerim Bayraktar

Dalyan Scuba Diving

Volkan’s Adventures ile her seyahatimde mutlaka bir tura katılıyorum. Denizin altı daha önce hiç bu kadar güzel gelmemişti gözümüze. Dalış ekibinizin verdiği güven herşeye bedeldi. Çok teşekkürler Volkan Bey.

Sami Akdağ

Akkaya Valley

Dalyan ve çevresindeki bütün köylere bu kadar hakim bir kişinin turuna katılmış olmak kadar güzel bir şey olamaz. Misafirlerine gösterdiği alaka, sunduğu eşsiz lezzetli yemekler, güler yüz, hepsini bir arada yaşamak çok hoştu. Gitmeden kesinlikle bir tura daha katılacağız. Herşey harikaydı. Çok teşekkür ederiz Volkan Bey…
Sami Akdağ

Serdar Arıcı

Dalyan Scuba Diving

Bu kadar keyif dolu bir macera daha önce yaşama fırsatı bulamamıştık. Çanakkele’de defalarca bu tarz turlara katıldım ama kendimi bir dalış sırasında hiç bu kadar güvende hissetmemiştim. Volkan Bey’in ekibi, insaı inanılmaz güvende hissettiriyor. Doğa, yemek, derin mavi, tamamını bize sonuna kadar en güzel halleriyle yaşattığı için Volkan Bey’e ve deneyimli ekibine sonsuz teşekkürler.
Serdar Arıcı

Mehmet Ertürk

Akkaya Valley

Tam bir doğa harikası. Mutlaka yaşanması gereken bir tur. Önceden Dalyan denince aklımıza caretta caretta gelirken, artık Volkan’s Adventures’la anacağız Dalyan’ı. Güzel ekip, özverili hizmet, diğer turlardan farklı götürülen yerler. Herşey için çok teşekkürler.
Mehmet Ertürk

Kadir Çebi

Akkaya Valley

Bu kadar güzel bir doğayı Volkan Bey’in sayesinde gördüğümüz için çok mutluyuz. Bu kadar profesyonel olup, bir o kadar da samimi davranıyor olması insanı gerçekten çok mutlu ediyor. Ekibindeki herkes bir o kadar özverili olup kesinlikle laubalilikten uzaklar. Ailenizle beraber gidip, gönül rahatlığıyla Volkan Bey’in turlarına katılabilirsiniz.
Kadir Çebi

Nazan ve Cem

Mugla Undiscovered

Hayatımdaki katıldığım en etkileyici turdu. Volkan’s Adventures kesinlikle çok sıradışı ve kaliteli işler yaptığını geçen seneden sonra bu sene de bize gösterdi. Belen Kahvesin’de verdiğimiz molada kahvelerimizi içerken, olayın gerçek kişilerinin yaşlı akrabaları ile sohbet etme fırsatı bulduk. Buraya çok yakın olan, değirmenden devşirme, harikulade bir restauranta gittik. Değirmenin hikayesini, şu an Restaurantı işleten Hasan Bey’den dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Kurduğu yemek masası ve verdiği hizmet çok kaliteliydi. Burdan kısa bir araç yolculuğundan sonra, o eşsiz, birçok medeniyeti aynı platformda barındıran Stratonikeia Antik kentine vardık. Birkaç adım atıyorsun, bizans uygarlığından devasa kalıntılarla karşılaşıyorsun, hemen yanında Osmanlı tarihinin son dönemlerinden kalma pazar meydanı kahvesi vs. hemen soluna dönünce Cumhuriyetin ilk yıllarından kalma Hanım Ağanın evi. Keşfedilmesi gereken bir tarih cenneti burası. Hele bir de buraya Volkan Bey gibi tarih bilgisi üst düzey bir kişi ile gelirseniz, yaşadıklarınızın heyecanı iki kat artacaktır. Teşekkürler Volkan Bey. Perşembe günü 12 adalar turunda görüşmek üzere.
Nazan ve Cem

Kemal Dönmezer

Sunset Horse Safari

Geçen yaz katıldığımız bu turdan o kadar çok etkilendik ki bu sefer de gelir gelmez bu tura katılmak için Volkan’s adventuresa müracaat ettik. Mayıs ayında bu turun tekrar başlayacağını öğrendik. Gitmeden önce bu tura mutlaka katılacağım. Geçen sene aldığımız hizmet kalitesi ve enfes lezzetler hala aklımızda.
Kemal Dönmezer

İskender Öztürk

Dalyan Snorkelling at Semizce

Volkan Bey’in içten ve samimi davranışlarından o kadar etkilendik ki, iki gün içinde Dalyan’dan ayrılacağımız için yaptıkları ilk tura katıldık. Saygılı, içten ve yardımsever tavırlarının yanında yemeklerin güzelliği de bize bonus gibi geldi. Ağustos ayında diğer macerlarda görüşmek üzere. 🙂
İskender

Mürsel Yıldız

Dalyan Snorkelling at Semizce

Volkan’s Adventures sayesinde çok farklı bir tur yaşadık. Güler yüzlü ekibinize ve Siz’e çok teşekkür ederiz. Muğla Turu’nda görüşmek dileğiyle.
Mürsel Yıldız

Stephanie Lightman

Dalyan Snorkelling at Semizce

This was my first snorkelling experience and I really enjoyed it. I am not a particularly strong swimmer but the guide was happy to stay along side me the whole time to make sure I felt safe. Also being a vegetarian there were plenty of options available for me to eat provided. I would happily have paid a higher price for this trip as it was a great experience.
Stephanie Lightman